כעת גולשים באתר: 603
מספר הספרים באתר: 16,191
מספר הביקורות באתר: 34,546
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
קרח
  שם הסופר
  שפת מקור
אנגלית
  ז'אנר
  מתרגם טובה קורנפלד – שטרנפלד
  מספר עמודים
190
  הוצאה לאור הוצאת אור עם
  שנת הוצאה לאור בארץ
2011
  תאריך הכנסה לאתר
26/05/2015
     
 
קרח - לינדה האוארד - אתר נוריתה
מס' גולשים שצפו בספר: 1710
 

זהו סיפורה עוצר הנשימה של לינדה הווארד, מחברת ספרי המתח הראשונה במעלה, על גבר, אישה ומאבק לחיים מול חורף אכזרי - ורוצח נטול כל חמלה.
גבריאל מק'ווין הגיע זה עתה הביתה לחופשה משירותו הצבאי, ואביו, שהוא שריף המחוז, כבר שולחו שוב החוצה ובפיו הוראות ברורות: סופת קרח העומדת להתרחש ושכנה רחוקה שהקשר עמה נותק, מעוררות דאגה בלבו של איש החוק. לכן, הוא מגייס את גבריאל כדי שיצא לדרך ארוכה אל אמצע השום–מקום, ויבטיח את שלומה של לולי הילטון. זהו מסע שמק'ווין הצעיר מעדיף שלא לצאת אליו, לנוכח מזג האוויר החורפי הסוער - והיחסים הצוננים ששררו תמיד בינו לבין לולי.
אך אין כל אפשרות להחציף פנים כשאביך הוא מי שעומד בראש שוטרי העיירה. ואין כל דרך לשוב לאחור כשהלילה יורד בדיוק כשגבריאל מגיע - ומגלה שמזג האוויר בחוץ איננו הדבר היחיד אשר מהלך אימים. כאשר גבריאל מזהה זרים בביתה של לולי - שאחד מהם אוחז נשק בידו - הוא מתמלא שוב במצב רוח קרבי. והכשרתו להתגנבות באין רואים, היא כל מה שהוא זקוק לו כדי לחלץ את לולי מהבית מבלי להסב את תשומת לבם של שוביה. אך כשהבריחה מתגלה, מתחילה התמודדות ומתחיל מרדף. ויער בחורף אינו מהווה מקום מתאים להיות בו מרגע שסופת הקרח פוגעת, ממוטטת עצים, חוסמת דרכים, ולוכדת את הזוג הנמלט באפלה מקפיאה.
עכשיו, תקועים בשלג, בלא נשק, ובהיותם הראשונים לפעול, גבריאל ולולי חייבים לסמוך זה על זה כדי להתמודד כנגד כוחות הטבע נטולי החמלה - ולחמוק מהאויב האכזרי שם, בחשכת הלילה הדומם, המבקש את דמם

 

המלץ לחבר

קרח
(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI