כעת גולשים באתר: 476
מספר הספרים באתר: 15,071
מספר הביקורות באתר: 30,573
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
'נוריתה - גיבור תרבות' – זירת התרבות של ישראל
  שפת מקור
עברית
  תאריך הכנסה לאתר
19/03/2017
     
 
נוריתה - גיבור תרבות
מס' גולשים שצפו בספר: 4561
 

אנו מתחדשים ומציעים לכם לקחת בכך חלק!

כמעט כל תחום בחיינו זכה לאתר אינטרנט ייחודי, לפעמים גם לעיתון או לפחות למוסף: כלכלה, נדל"ן, ספורט, רכב, אוכל, יין, בעלי חיים, גינון, מדע ומה לא? – רק  לתחום אחד אין כלי שישמש במה לכל הכוחות הפועלים בו: תרבות.

 

האתר הוותיק לביקורת ספרים 'נוריתה' (שמנוהל על ידי נורית וייסמן) וחברו הצעיר יותר 'גיבור תרבות' (שמנוהל על ידי אמנון ז'קונט) חוברים יחד ליצור אתר חדש שיעסוק בכל תחומי התרבות בארץ: ספרים, קולנוע, טלוויזיה, מוסיקה, תיאטרון ועוד.

 

כל יצירה חדשה שתראה אור, תשודר או תוצג בארץ תזכה לדף משלה שיכלול פרטים אודותיה ואודות המעורבים בה, וכן פרקים לקריאה, טעימות מוזיקליות, צילומים ממופעים וקטעים מסרטים. בדף הזה יוכלו הגולשים לפרסם את הביקורות שלהם, להגיב על ביקורות של אחרים או רק להתרשם ולהחליט אילו תוצרי תרבות ברצונם לצרוך. אתר 'נוריתה - גיבור תרבות' יעניק במה לכל יצירה, קטנה כגדולה, תוך השתחררות מן התלות בדעתם של קומץ מבקרים מקצועיים ומן החשיפה המוגבלת שמעניקים ליצירות תרבות גופי התקשורת השונים. הוא יהווה זירה שבה יתקיים מפגש של דעות, השקפות ואמירות בענייני תרבות, ובכך יתרום לתרבות המקומית ולשיח סביבה.

 

האתר המשותף 'נוריתה - גיבור תרבות' נמצא כאמור בבנייה ואנו מציעים לכם לקחת בה חלק. נשמח לקבל מכם כתרומה או במחיר מופחת תשורות שנוכל להציע לחברינו הרבים בתמורה לעזרתם בקידום מטרתנו המשותפת.

 

כל מי שימסור לנו תשורה בתרומה או במחיר מופחת, יזכה גם במעמד של מייסד, שיקנה לו עדיפות בקבלת תוצרי תרבות לביקורת (ספרים, כרטיסי קולנוע, כרטיסים לקונצרטים ולאופרה ועוד), וכן בפרסום באתר במחיר מיוחד, באזכור בעמוד ההוקרה שבאתר ועוד "צ'ופרים".

 

כל תרומה או הצעת מוצר במחיר מופחת יתקבלו בברכה: ספרים, איורים, סדנאות, ציורים, מוצרים למיניהם, תכשיטים, משחקים, כרטיסים, פעילויות ועוד. תמונותיהן ופרטיהן של התשורות יועלו ל'חנות' אינטרנטית שאנו בונים בימים אלו, ויוצעו למקדמים שלנו. כל התמורה שתתקבל – תוקדש לבניית האתר.

 

לפרטים, הצעות לתשורות, שיתופי פעולה, הערות והארות אפשר ליצור קשר עם נורית בטלפון 054-5915451 או במייל [email protected]

 

תודה,

נורית ואמנון.

 

המלץ לחבר

(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
ביבוקס
לחנות
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI