כעת גולשים באתר: 604
מספר הספרים באתר: 16,191
מספר הביקורות באתר: 34,546
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
זהות גנובה
  שם הספר בשפת המקור
I'll Walk Alone
  שם הסופר
  שם הסופר בשפת המקור
Mary Higgins Clark
  שפת מקור
עברית
  ז'אנר
  מתרגם טובה קורנפלד – שטרנפלד
  מספר עמודים
366
  הוצאה לאור הוצאת אור עם
  שנת הוצאה לאור בארץ
2011
  תאריך הכנסה לאתר
28/05/2017
     
 
זהות גנובה - מרי היגינס קלארק - אתר נוריתה
מס' גולשים שצפו בספר: 740
 

הרומן החדש של מרי היגינס קלארק - השלושים במספר והמצמרר ביותר בקריירה הארוכה שלה כמחברת ספרי המתח האהובה ביותר באמריקה - עוסק בפשע החדש והעדכני ביותר: גנבת זהות.

מי לא קרא על תחושה של פחד - או אולי התנסה בה - כשנדמה שמישהו אחר עושה שימוש בכרטיסי האשראי שלו, נהנה מגישה לחשבון הבנק שלו, ואפילו גונב את זהותו.

בזהות גנובה, אלכסנדרה "זאן" מורלנד, מעצבת פנים מוכשרת ויפהפייה הניצבת על סִפהּ של קריירה מוצלחת במנהטן, מגלה בבעתה שיש מישהו שלא רק משתמש בכרטיסי האשראי שלה ועושה בחשבונות הכספיים שלה כבתוך שלו כדי לגרום לה לפשיטת רגל ולהרוס את המוניטין שלה, אלא גם מתחזה לה כחלק ממזימה הכרוכה ככל הנראה בפשעים אלימים יותר של חטיפה ורצח.זאן כבר מיוסרת עקב היעלמו של בנה, מתיו, אשר נחטף לאור יום יותר משנתיים קודם לכן בסנטרל פארק - טרגדיה שהותירה אותה קרועה בין תקווה לייאוש.עכשיו, על סף יום הולדתו החמישי של מתיו, צצו תצלומים המציגים לכאורה את זאן חוטפת את בנה, ולאחר מכן החלה להתגלגל שרשרת של אירועים הרומזים כי מישהי - אך מי? שואלת זאן את עצמה בייאוש, ולמה? - גנבה את זהותה.זאן נרדפת על ידי העיתונות, נתונה לחקירת המשטרה ושרויה תחת מתקפתם של הגרוש הזועם שלה ושל יריבה העסקי הנקמני, כורעת תחת רגשות של פחד וכאב.

היא מחזיקה מעמד רק בזכות אמונתה, שאיש אינו שותף לה, שמתיו עדיין בין החיים, ויוצאת לגלות מי העומד מאחורי תעלול אכזרי זה.מה שזאן אינה מבינה הוא שבכל צעד שהיא עושה לעבר גילוי האמת, היא מסכנת את עצמה - ואת אהוביה - בחשיפה לפגיעתו האיומה של האיש שתכנן בערמה את חורבנה.גם תומכיה של זאן, וביניהם אלווירה מיהאן, בלשית חובבת שזכתה בפרס בהגרלת הלוטו, והאב איידן אובראיין, הסבור שזאן הסגירה באוזניו סוד שהוא אינו יכול לחשוף, חושבים שייתכן כי היא חטפה את מתיו הקטן. זאן עצמה מתחילה לפקפק בשפיותה, עד כי בסיום מהיר ומתפרץ שהוא תו ההיכר של מרי היגינס קלארק, מסתדרות פיסות התצרף במקומן בגילוי מדהים ובלתי צפוי....

בהוצאת אור–עם הופיעו מפרי עטה הרומנים רבי המכר של מרי היגינס קלארק: אור הירח הולם אותך, כפילויות של מוות, בטרם אומר שלום, לורי, את שייכת לי, שתי ילדות קטנות בכחול, הפזמון המוכר וקח את לבי.

 

המלץ לחבר

זהות גנובה
(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
רצח סינדרלה - מרי היגינס קלארק  - אתר נוריתה
ברחוב שבו את גרה - מרי היגינס קלארק - אתר נוריתה
בטרם אומר שלום - מרי היגינס קלארק - אתר נוריתה
העמידי פנים שאינך רואה אותה - מרי היגינס קלארק - אתר נוריתה
מרי היגינס קלארק - תסמונת אנסטסיה - אתר נוריתה
שתי ילדות קטנות בכחול - מרי היגינס קלארק - אתר נוריתה
קח את ליבי - מרי היגנס קלארק - אתר נוריתה
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI