כעת גולשים באתר: 557
מספר הספרים באתר: 15,309
מספר הביקורות באתר: 31,178
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
קללתו של ארוס
  שם הסופר
  שפת מקור
עברית
  ז'אנר
  מספר עמודים
370
  הוצאה לאור איפאבליש ePublish
  שנת הוצאה לאור של המקור
2017
  תאריך הכנסה לאתר
08/10/2017
  חדש על המדף כן
     
 
קללתו של ארוֹס - מני אביב - אתר נוריתה
מס' גולשים שצפו בספר: 1167
 

האהבה מטילה על החיים אור מיתולגי. היא  צובעת אותם בגוונים מלודרמטיים, ומעניקה להם משמעות הרת גורל, הרבה מעבר מיכולתו של האדם לשאת.

אוריאל (בּוּרי) נפגע מחיצו המורעל של ארוֹס בלילה אחד גורלי, כאשר ראה את נירה מחוללת בתוך קרחת יער מוכתמת להבות. מאז, חגים חייו סביב הציר הבוער של אהבתו, במיוחד למן היום שבו נירה נוטשת אותו כדי להפליג בנתיבים עצמאיים. ימיו ולילותיו, וכך גם יחסיו עם כל סובביו, טובלים בכָּחַל הטראגי-קומי של כיסופיו הבלתי נגמרים, אשר מאצילים על היומיום שלו נופך פואטי, ומטעינים את רגשותיו בחדווה וייסורים שדורשים פורקן וביטוי.

בורי, שמתגורר במושב ליד חיפה ועובד כיועץ חינוכי בחטיבת ביניים בעיירת ילדותו, מעבד את חייו ליומן נוקדני ורב זרועות. הוא כותב כדי להבין, כדי לפרוק, כדי לשרוד עוד יום בגיהנום הדומם שבו מתמזגים האהבה והתשוקה לתמיסה ארסית רבת עוצמה. הוא יוצר פיוט מהשיגרה הדוקרנית. הוא שוזר עבר והווה לכדי עלילה מלאת תהייה, ספוגת כאב ועשירה בהומור, עם שלל דמויות שכל אחת מהן פועלת בתוך עולם פנימי משלה. מלאכת התיעוד והזיכרון נושאת את בורי אל ילדותו ונעוריו, אל ימיו כסטודנט, אל טיוליו בעולם, אל בני האדם שעמם הוא נקשר לאורך מסלוליו – ובמיוחד אל הנשים ("השיבוט הגנטי של צלענו הגנובה") שהותירו חותמות מדממות בליבה החיה של נפשו.

זהו סיפור שמתרחש באזורים המוצללים של החיים, במתחמיה ההזויים של האהבה המשתוקקת, באותה "טריטוריית האולימפוס האסורה, היכן שהאלים משתעשעים במשחקי הגורל האכזריים שלהם," – היכן שקורבנותיו האילמים של ארוס מגירים את דמם אל האדמה.

 

המלץ לחבר

קללתו של ארוס
(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

תאטרון אומרים יש אהבה
תאטרון - שמן הולך
תאטרון ירושלים

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
ביבוקס
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI