כעת גולשים באתר: 200
מספר הספרים באתר: 16,790
מספר הביקורות באתר: 36,913
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

דניאל סטברו

     
  דניאל סטברו  

 

דניאל סטברו, יליד יפו 1976. לוחם שייטת צוללות בעברו. חי היום בלונדון. עד גיל 12 גדל בפתח תקווה ולאחר מכן בכפר סבא. לאחר השירות הצבאי, חי בתל אביב במשך שש שנים. בימים עבד בפנימיות נוער עם נערים לקויי למידה ובלילות ביקר כלקוח קבוע בפאב "המנזר" שם חווה התבגרות שניה. בגיל 27 השליםB.A. בחוגים להסטוריה ופילוסופיה באונ. ת"א.

בקיץ 2003 , אחרי שברמנית מפאב "המנזר" שברה את ליבו, החליט לנסוע ללונדון (בהשראת פנחס שדה), כדי לכתוב ספר. "ציון אהובתי" – ספר מרגש על אהבה וגעגוע – מתאר את סיפור חייו כמהגר שתוי ועני בלונדון ואת אהבתו הנכזבת. הוא נשאר לחיות בלונדון בחדר שהיה "בגודל של ארון", מתפרנס מעבודות דחק כקורא מוני גז, ובהמשך כאח סיעודי בהוסטל לילדים נכים.

לקראת יציאת "ציון אהובתי" התפטר מעבודתו מתוך מטרה לנער את חייו ולהתחילם מחדש. עבר לגור בשכונה אחרת עם בת זוגו, נאדין, לה נישא בקיץ 2009. ביקר במגוון מקומות באירופה: שטוקהולם, מרסיי, מילאנו, כרתים, ליברפול, ברצלונה ואמסטרדם. שדות תעופה ותחנות רכבת מרגשים אותו כל פעם מחדש. נסיעות, לדבריו, הן דרך להניע עלילה.

כיום הוא מרצה לספרות ולחינוך מיוחד בקולג' "סיטי אוף ווסטמינסטר" בלונדון.

 

 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI