כעת גולשים באתר: 259
מספר הספרים באתר: 16,891
מספר הביקורות באתר: 37,242
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

שנת הלימודים נפתחה, וגיא, נועם ורועי כבר בכיתה ט'. הם מנסים להתרגל שוב לשגרת בית הספר אחרי אירועי הקיץ האחרון במנהטן –הקיץ שבו פרצו למחשב של טרוריסט בינלאומי ומנעו פיגוע בקנה מידה אדיר יחד עם חנן שומרוני, איש "המוסד" שגייס אותם למשימה הסודית. ברור להם שהרפתקאות הריגול שלהם באו אל סופן. הרי המוסד לא מפעיל ילדים, ומה הסיכוי שחנן יזדקק שוב דווקא לעזרתם?

 

חדר מלחמה. יצירתם של טום קלנסי וסטיב פיצ´ניק. מרתה מקול, נציגה של החמ"ל, נרצחת במדריד בדרכה לפגישה סודית עם חבר בית הנבחרים הספרדי, שמבקש להשפיע על ארצות הברית להתערב במשבר שעומד לפרוץ במדינה. הרצח אמור לשמש מסר לארצות הברית, שמוטב לה להימנע ממעורבות בסכסוך העומד בפתח. בספרד של סוף המאה ה-20 פועלים כוחות שונים, רבי עוצמה, שמעונינים בהחרפת המתחים בין הקבוצות האתניות השונות.

במותחן ריגול עוצר נשימה, ספרה הראשון של המתרגמת ועורכת הספרים דנה אלעזר-הלוי, נפגשים הקוראים עם העולם המסקרן של שירותי הביון, עולם שכולו סכנה, נחישות ואומץ לב. שלושת גיבורי הספר נבחרו למשלחת לאו"ם, לייצג את ישראל. מהר מאוד מתברר שמישהו בחר אותם בקפידה כדי לנצל את כישוריהם לפרוץ למחשב של טרוריסט מפורסם שמגיע גם הוא לאו"ם. הילדים, המוסד, הסי-איי-איי האמריקאי ולהטוטי ריגול משאירים את הקוראים במתח גדול, וכמובן, הכל כמעט משתבש.

מזימות. ריגול. והעוול המשפטי המושמץ ביותר בהיסטוריה.

 

ום שלישי, 18:00, סיאול - גרגורי דונלד, שגרירה לשעבר של ארוצות הברית בקוריאה הדרומית מאזין לנשיא האסיפה הלאומית הנואם באיצטדיון בפני קהל אלפים.  יום שלישי, 18:01, סיאול - התפוצצות אדירה מזעזעת את האיצטדיון, עשרות אנשים נפגעים, ביניהם סונג'י, אשתו האהובה של דונלד.  יום שלישי, 04:04, הבית הלבן - מוכרז מצב חירום וצוות החמ"ל נכנס לפעולה.  זוהי תחילתה של התרחשות שאיש אינו יודע כיצד תסתיים....

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI