כעת גולשים באתר: 259
מספר הספרים באתר: 17,628
מספר הביקורות באתר: 40,107
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

בריאות - ל

Pages

הספר להתבגר צעיר – כיצד להרחיק את הגיל הביולוגי מהגיל הכרונולוגי. מציג בפני הקורא זוויות, דעות, הגיגים, עובדות ועצות כיצד לחיות בריא מגיל צעיר ועד לגיל הזקנה.

הספר דן ביער העצום – הכמעט אין סופי – של זוויות שונות של חיים, בריאות, רפואה וחולי. הוא מציג לקוראיו עצות כיצד לחיות נכון ולשמור על בריאות הגוף והנפש, כבר מגיל צעיר, והכול כדי להאט את תהליכי ההזדקנות ולהגיע לזקנה בבריאות טובה. הספר כתוב בשפה השווה לכל נפש והוא מיועד לבני כל הגילים.

בין הנושאים שהספר עוסק בהם:

הספר שיתווה לכם תוכנית פשוטה, מהנה ומוכחת לירידה במשקל ולחיזוק הלב – בעזרת מזון טבעי וטעים ודקות אחדות בלבד של פעילות גופנית יומית.

 

 

לעשות סדר בתרופות

איך יודעים אם כל התרופות נחוצות?

איך יודעים אם כל התרופות בטוחות?

איך יודעים אם כל התרופות יעילות?

איך יודעים אם הן נלקחות נכון?

האינטרנט גדוש במידע תרופתי. איך מבדילים בין מקורות מידע אמינים לכאלה שאינם?

איפה מתחבאות התשובות המלאות לארבע השאלות הללו?

הדיאטה הטובה ביותר היא זו שאינך יודע שאתה עושה.

לרזות ללא מאמץ מבוסס על עיקרון בסיסי: קל יותר לרזות בעזרת עיצוב נכון של הסביבה מאשר בעזרת כוח הרצון. קל יותר לשנות את סביבת האכילה שלנו מאשר את התודעה.

וסחה המהפכנית לבריאות טובה והסבר מדוע כשלו כל הדיאטות
 מה שאנחנו אוכלים עלול להרוג אותנו
 

אצידופילוס הוא חיידק פרוביוטי (אמיתי לגמרי...) שחי לכולנו במערכת העיכול. חיידק טוב שמשתייך למערכת החיסון שלנו וממלא תפקידים רבים בשמירה על הבריאות שלנו. אנחנו אוהבים אותו..הוא בעדנו!

 

-מנדיל אובחנה לראשונה בשנת 2007 עם סרטן שד. כאשר המחלה הופיעה בגופה בפעם הרביעית כשהיא כבר מפושטת ובשלב 4, החליטה דורית באומץ רב, לחפש דרכים טבעיות לחיות בשלום עם המחלה. החלטה זו הביאה אותה לצאת למסע ברחבי הארץ בחיפוש אחר סיפורי החלמה נוספים, במטרה ללמוד מהמחלימים ומהמטפלים שלהם מה עשו וכיצד הצליחו להחלים או להרדים את המחלה.

לוחות הבריאות חושף את הידע הטמון בתנ"ך, הן זה שנכתב בגלוי כדי שנעשה ונקרא, והן זה המסתתר תחת רובדי רמזים מעורפלים. הספר מפגיש בין חשיפה פילוסופית לבין מידע רפואי ומדעי על אריכות ימים, תזונה, סקס, כאב ומוסר, ומקל על הקוראים להחליט כמה המידע הזה רלוונטי לחייהם כפרטים ולמין האנושי בכללותו. המחברים קראו דף אחרי דף את התנ"ך, את התלמוד, את המשנה ועוד, כמו גם כתבי עת מדעיים ורפואיים, ושילבו את הידע השאוב מטקסטים אלה עם ידע בתחומים אחרים ובראייה היסטורית.

חרף התגליות הכבירות שנעשו בשנים האחרונות, השפעותיו של הזמן הן עדיין בתוכנו, וייתכן שלא יעלה בידינו למגר את תהליך ההזדקנות לחלוטין. ובכל זאת אנו לומדים לרמות את הזמן בכל מיני אופנים, כשאנו מאריכים את תוחלת החיים, משפרים את הבריאות הטובה ומאריכים את משך השעונים הביולוגיים שלנו עוד קצת. המדע אינו צופה עוד לשקיעה אוטמוטית ובלתי נמנעת, אלא להתפתחויות עצומות ותקווה בעתיד. לרמות את הזמן הוא ספר קריא ומרתק, המגולל את הסיפור הסוחף של אחד התחומים החדשים החשובים ביותר במחקר המדעי.

Pages

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI