כעת גולשים באתר: 296
מספר הספרים באתר: 17,742
מספר הביקורות באתר: 40,751
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

מתנה - ל

כיצד נראית, מרגישה ומריחה לידה? תמונות, תובנות וידע חשוב על אחת החוויות העוצמתיות והמעצבות בחיי האשה. ♦ צילומים מרהיבים מהרגע האינטימי של היווצרות החיים לצד טקסטים אישיים על הרגעים הבלתי צפויים והמשמעותיים שחווית הלידה מפגישה אותנו איתם.
 

לא עוד שוקולדים, בקבוק יין ודובי! מתנה חדשה ומקורית לכבוד ט"ו באב: ספר חדש: "לעורר אהבה"מאת יסכה ויהונתן שומר, מקימי "כלים שלובים" - מרכז להתפתחות אישית וזוגית.

הספר מזמין זוגות אשר לבם בוער באהבה, כמו גם זוגות אשר האהבה נשכחה מלבם ומחייהם, לצאת מן השגרה ולהיכנס למסע עם התשוקה והאינטימיות שלהם.

האינטימיות הולכת לאיבוד בקלות בשגרת החיים הזוגית. אך סקרנות, יצירתיות, צחוק והתחדשות פותחים בנו שערים להיכנס אליה.

 

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מדוכאים ואומללים בגלל ארוע מכאיב שקרה לכם? אכזבה גדולה, פרידה כואבת, אבדן קשה? הספרון "לצאת מזה" מנסה לתמוך ולסייע לעבור את התקופה הקשה.

בסדרת ספרוני המתנה הדו-לשוניים מציע "לצאת מזה", בעברית ובאנגלית, שינוי תפיסה, וממליץ על אימוץ גישה אופטימית ליציאה מהמשבר.

"'מבחוץ זה נראה כתנועה מתמדת, אך ככל שחודרים פנימה מסתבר שאין זו תנועה בכלל', כך כותבת המשוררת רבקה מרים בספר-האמן 'לפני הנסיעה' המשותף לה ולצייר מאיר אפלפלד, הרואה אור בהוצאת אבן חושן. המתח בין החוץ לפנים כמגולם בפער שבין תנועה וחיפוש ללא

הרף לבין שקט מוחלט מתקיים כל העת בשורותיה של מרים ובהדפסיו של אפלפלד. אמנם,

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI