כעת גולשים באתר: 251
מספר הספרים באתר: 17,738
מספר הביקורות באתר: 40,728
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
סקס ללא מוצא
  שם הסופר
  שפת מקור
אנגלית
  ז'אנר
  מתרגם צבי חזנוב
  מספר עמודים
227
  פירוט נוסף
הוצאת ספרי PDC
  תאריך הכנסה לאתר
08/11/2016
     
 
סקס ללא מוצא - ד"ר ארנולד הולצמן - אתר נוריתה
מס' גולשים שצפו בספר: 2812
 

ד"ר ארנולד הולצמן, פסיכולוג פסיכו-אנאליטי, וחוקר, הוא אבי שיטת האבחון הביומטרי (כירולוגיה פסיכודיאגנוסטיתPDC ) – שיטת אבחון דרך כפות הידיים, אותה ייסד ופיתח לפני למעלה מ-40 שנה. שיטתו איפשרה לחבר בין מבנים באישיות וגורמיהם הסמויים. את הידע והתובנות אותן צבר לאורך השנים, הוא מביא לידי ביטוי בספרו האקדמי Biometric Definitions of Personality . את ההשלכות על מערכות יחסים אינטמיים נמצא ב- "סקס ללא מוצא".

 

הספר מכיל ארבעים ושניים סיפורים קצרים שנאספו ע"י ד"ר הולצמן, במשך ארבעים ושתיים שנות נסיון באבחון פסיכולוגי. הנושא המשותף לרוב הסיפורים הכואבים והאישיים כל-כך, הוא מערכות יחסים והתנהגויות מיניות מעוותות.

 

מרבית הסיפורים מציעים גם הסבר למניעים הנפשיים הסמויים של המטופלים.

הסיפורים מדגימים עד כמה חוויותיו של הילד בראשית חייו מקבעות במידה ניכרת את תודעתו, גישותיו והתנהגותו בבגרותו. כל חווייה שהתינוק או אפילו הולד הטרי מתנסים בה, אינה נשכחת לעולם . מקביעה זו נובע שכמעט כל החוויות בראשית חיינו משפיעות על תפיסתנו את עצמנו בבגרותנו, ואת אופי הקשרים החברתיים והמיניים שלנו.

 

החווייה המינית היא כמעט תמיד הרחבה של חוויית החיבור הראשוני של האדם לאמו. אם האדם בינקותו, חווה חיבור כמעט אורגני אל אימו, מצב שבו שניהם בעצם היו לגוף אחד, החוויה הזאת תהיה לו ליעד ברור בחייו כבוגר. יהיה לו מניע חזק לשחזר את אותה החוויה המופלאה במסגרת קשר מיני- מצב שגם בו שני אנשים מתמזגים לגוף אחד.

החיבור הגופני עם בן הזוג הוא הד רחוק לחיבור הראשוני עם האם וגם משחזר אותו, במובן מסויים. אם מסיבה כלשהי נמנעת מהתינוק התחברות מלאה עם אימו, והוא איננו זוכה לחוויה של הכלה והגנה גופנית מלאה, הרי שלאורך כל חייו זוהי חוויית החיבור היחידה שתהיה צרובה בזכרונו, ולכן, כל קשר מיני שייצור, יכיל שני בני אדם מנוכרים ומנותקים זה מזה. כל מקרה של מין ללא מוצא , הוא סופה של דרך שהובילה אליו.

 

המלץ לחבר

סקס ללא מוצא
(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI