כעת גולשים באתר: 236
מספר הספרים באתר: 17,611
מספר הביקורות באתר: 39,982
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
שובו של הג'נטלמן
  כותרת משנה
יצירת קשרים מעשירים על ידי אימוץ אתה האמיתי
  שם הסופר
  שפת מקור
אנגלית
  ז'אנר
  מתרגם גילי תל אורן
  מספר עמודים
138
  הוצאה לאור איפאבליש ePublish
  שנת הוצאה לאור בארץ
2020
  תאריך הכנסה לאתר
26/01/2020
     
 
שובו של הג'נטלמן - "ד""ר דיין היר - אתר נוריתה
מס' גולשים שצפו בספר: 551
 

היחסים בין גברים לנשים נמצאים כיום בפרשת דרכים. בעוד מסע התפתחותן של הנשים מקבל תמיכה חברתית נרחבת, התרבות שלנו עומדת גם בפני משבר גבריות, שכן אנו מגדירים מחדש השקפות הנוגעות לגבריות ולמשמעות של "להיות ג'נטלמן". האם גבר יכול להיות מכבד, טוב לב, אכפתי ועם זאת חזק?

מעל עשר שנים מתמודד ד"ר דיין היר עם סוגיות אלה. ספר ייחודי זה, "שובו של הג'נטלמן – יצירת קשרים מעשירים על ידי אימוץ אתה האמיתי" שיצא לאור בעברית בהוצאת הספרים "איפאבליש", הוא גם דיאלוג אינטראקטיבי, שבו ד"ר היר מעודד גברים (ונשים שמעוניינות להבין עם מה הגברים שבחייהן מתמודדים), לענות על השאלות שעומדות בבסיס האתגר של "להיות ג'נטלמן".

"בראש וראשונה", אומר ד"ר היר, "להיות ג׳נטלמן אמיתי פירושו להיות האדם הכי גדול שאתה יכול להיות - לא משנה מה המשמעות של זה בשבילך". בספר ימצא הקורא כלים רבים ואסטרטגיות שיסייעו לו להגיע להיות בגדולתו. בסקרנותו השובבה, הכנות וההומור המוכרים שלו, מציע ד"ר היר תובנות מרתקות ושאלות עוצמתיות וטרנספורמטיביות שיסייעו לקורא להיפתח לאפשרויות חדשות.

"באמצעות הקריאה בספר תחקור כיצד אולי חתכת חלקים מעצמך כדי להתאים לציפיות של אחרים ותקבל כלי יעיל שיאפשר לך להרפות מאמונות מרעילות ולפנות את הדרך לחוויות חדשות ואמיתיות. לאחר מכן תגלה אילו מיתוסים ותבניות שטבועות בך עלולים להרוס את סיכויך ליהנות ממערכות יחסים מספקות, ואיך לבנות קשרים מטפחים עם הגבר שתראה במראה ועם זולתך - גברים ונשים. לבסוף, תלמד כיצד לכבד אחרים בלי לאבד את עצמך, תקבל שלוש מתנות שג׳נטלמן יכול לתת לילדים שבחייו, ותבין כיצד להיות השראה לדור הבא".

ד"ר דיין היר הוא סופר בעל שם בינלאומי, מרצה ומנחה לשינוי ותודעה מעל 17 שנה. דיין הוא היוצר השותף של אקסס קונשסנס, והוא מזמין אנשים מכל תרבות, מדינה, גיל ומעמד חברתי לאמץ את הגדולה האמיתית שלהם. הכשרתו המקצועית המקורית היא כירופרקטיקה, והוא אימץ גישה שונה לחלוטין לשינוי ולריפוי אנרגטיים, על ידי הנחיית אנשים להתחבר ולהכיר ביכולות, בעוצמה ובידיעה שלהם.

ד"ר היר מספר: "ספר זה אומנם נקרא 'שובו של הג׳נטלמן', ואני אומנם כותב אותו כשבראשי גברים ש'מחפשים', אבל אני באמת לא רוצה להדיר ממנו נשים. הדרה יוצרת הפרדה, וזה הפוך מהמסר של הספר. כשהתחלתי לדבר על נושא הג׳נטלמניּות בסדרה של סרטוני יוטיוב, הייתי המום ונרגש; קיבלתי פידבקים לא רק מגברים שצפו בסדרה, אלא גם מצופות - נשים. התברר שהן הרוויחו הרבה מהצפייה בסרטונים ומההאזנה לדיונים שניהלנו שם. אפילו שמעתי מנשים שלא צפו בסרטונים, אבל בני הזוג שלהן כן צפו, ששינויים גדולים וחיוביים התרחשו במערכות היחסים שלהן בעקבותיהם".

ד"ר דיין היר כתב תשעה ספרים, בהם רב המכר "להיות אתה, לשנות את העולם" שיצא לאור בעברית לפני כשנתיים, אף הוא בהוצאת "איפאבליש". ספר זה הוא מדריך ליצירת אפשרויות אין-סופיות ולשינוי דינמי. הספר מספק ארגז כלים מעשיים ודינמיים לתהליכים מעצימים שיסייעו לקורא לדעת מה נכון עבורו ומה זה אומר "להיות אתה". ומה אם אתה, כשאתם באמת אתה, יכול לשנות הכול – את החיים שלך, את מערכות היחסים, את הגוף, את המצב הכלכלי... את העולם?
 

 

המלץ לחבר

שובו של הג'נטלמן
(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI