כעת גולשים באתר: 370
מספר הספרים באתר: 16,292
מספר הביקורות באתר: 34,938
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

מדע בידיוני ופנטסיה - כ

עמודים

מֵייר‭ ‬בארו‭ ‬שייכת‭ ‬לאדומים‭, ‬הגזע‭ ‬החדש‭ ‬שהעז‭ ‬להתקומם‭ ‬נגד‭ ‬רודנותם‭ ‬של‭ ‬הכסופים‭. ‬מייבן‭ ‬קלורה‭, ‬המלך‭ ‬הצעיר‭, ‬נחוש‭ ‬לעשות‭ ‬כל‭ ‬שיידרש‭ ‬כדי‭ ‬לשמר‭ ‬את‭ ‬שלטון‭ ‬בני‭ ‬עמו‭ ‬הכסופים‭, ‬והוא‭ ‬כולא‭ ‬את‭ ‬מייר‭ ‬בארמונו‭ ‬למשך‭ ‬חודשים‭ ‬רבים‭. ‬אבן‭ ‬הדממה‭ ‬משתקת‭ ‬כמעט‭ ‬את‭ ‬כל‭ ‬היכולות‭ ‬של‭ ‬מייר‭, ‬והיא‭ ‬חיה‭ ‬רק‭ ‬בחסדו‭ ‬של‭ ‬מייבן‭, ‬שפעם‭ ‬הייתה‭ ‬מאוהבת‭ ‬בו‭ ‬נואשות‭.

כוכב הלכת החמישי פרד הויל ג'פרי הויל ספרי מדע בדיוני בעולם העומד על סף מלחמה בין גושית נוראה, מתמודדים המחברים עם שתי חידות קוסמולוגיות: כיצד הזמן יכול לזרום? השניה פסיכולוגית: כיצד נקבעת זהותו של הפרט? הפתרון לחידות אלה, לבעיית המלחמה העומדת לפרוץ, נמצא בידי בת אכילס, כוכב הלכת החמישי של הליוס, והיא מגלה את הסוד לאיש מדע בריטי שהוא בערך-בעלה

 שישה שורדים. לפני שנים רבות הם נחלצו בעור שיניהם ממלתעות כמה מהרוצחים הסדרתיים האיומים ביותר בתולדות אמריקה, אך מעטים היו מוכנים להקשיב לתלאות הקשות שעברו. עד עכשיו. לראשונה הם יפגשו זה את זה ויוכלו לחלוק אחד עם השני את הטראומות שעברו במסגרת קבוצת תמיכה בהנחיית פסיכולוגית העורכת מחקר אקדמי תמים בנושא קורבנות שהצליחו לשרוד. או כך לפחות הם חושבים...

עולמות רועדים…

כנפי לילה, אגדה למבוגרים שאינם מוצאים עוד סיפוק בדברי ימי העולם, המצומצמים כל-כך בהיקפם, הוא אחד מאותם ספרי מדע בדיוני הבוראים עולם חדש על פני כדור הארץ ומשרטטים היסטוריה דמיונית של העתיד.

"כעורים" היא אחת מסדרות הנוער המצליחות ביותר בעולם (למעלה מ-10 מיליון עותקים כבר נמכרו ברחבי העולם) מאת אחד מסופרי הנוער המצליחים והמוערכים – סקוט ווסטרפלד.

הסדרה המסחררת  ועמוסת תהפוכות שבמרכזה דמויות בלתי נשכחות, כבשה מיליוני צעירים בעולם כולו ואף  עתידה להפוך בקרוב לסידרת סרטי קולנוע במסורת סידרת "משחקי הרעב".

הספר הראשון בסדרה  מספר את סיפורה של טלי.

"אף פעם לא תנצחי אותי. אף פעם לא תנצחי בקרב הזה, אוור. זה בלתי אפשרי. את לא יכולה לעשות את זה. אז למה את מבזבזת את הזמן שלך?" 
אני ממקדת את מבטי בפנים שלה, מתבוננת בתווי פניה הקטנים והחיוורים, בשׂערה הכהה, מבחינה בשנאה הממלאת את מבטה האפל.
אני חושקת את שיני ואומרת בקול שקט, "אל תהיי כל כך בטוחה. את ממש מסתכנת כשאת מפריזה בהערכה העצמית שלך. אני לגמרי משוכנעת שהביטחון העצמי שלך מוגזם ממש."

"אֶת מה שקרה לנו, היה אפשר לצְפות מראש. השתלטה עלינו עצלות מחשבתית. אף אחד לא קורא יותר; אפילו ספרי הבלשים הפכו למעמסה אינטלקטואלית קשה מדיי. אף אחד לא משחק יותר; מקסימום מסדרים קלפים במשחק סוֹליטֶר ..."

לראשונה מאז יצא לאור בצרפת בשנת 1963, מוגש לקורא העברי תרגום מלא ונאמן-למקור של הרומן הסטירי הנודע של פּיֶיר בּוּל "כוכב הקופים". זהו למעשה סיפור מסעו החמישי של גוליבר; במסע זה הוא מגיע תחת השם אוּליס מֶרוּ לכוכב הקופים.

בקובץ הסיפורים השני שלה, כישוף למתחילים, שבה אלינו לינק [דברים מוזרים קורים, בבל, 2009] עם תשעה סיפורים ונובלות חדשים שנלקחו היישר מהחלומות או מהסיוטים ועם אותה תערובת ייחודית של אימה, פנטזיה והברקות לשוניות ועלילתיות:

פנטסיה עתירת קרבות, הרפתקאות ותשוקות, פרי עטו של אמן החושים נמרוד הראל, פותחת עידן חדש בספרות הפנטזיה והמדע הבדיוני בישראל. מהרגע בו תקראו את העמודים הראשונים בספר, תלכדו בכבלי הקסם ותצטרפו למסע שסופו לא ידוע.

עמודים

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI