כעת גולשים באתר: 285
מספר הספרים באתר: 17,646
מספר הביקורות באתר: 40,287
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
  ראובן שפירא  

יליד 1940, חבר קיבוץ גן שמואל. בעל תואר דוקטור לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מטעם אוניברסיטת תל אביב. לימד באוניברסיטה העברית ובאוניברסיטה הפתוחה, במדרשת רופין, מכללת מנשה, מכללה אקדמית כנרת ומכללת אורט בראודה להנדסה. היה ראש המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה במכללה האקדמית גליל מערבי, ומרצה בכיר בה.

תחומי ההוראה בהם עסק: ניהול, אנתרופולוגיה, סוציולוגיה, מגדר ומשפחה.

תחומי עניין מחקרי: אנתרופולוגיה של קיבוץ וארגונים קיבוציים ובין-קיבוציים, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה של ניהול, מנהיגות ואמון בארגונים, מיגדר, תנועות חברתיות.

נשא בתפקידים ציבוריים בקיבוצו גן שמואל ובמפעל המזון של הקיבוץ.

ספרו הראשון, "אנטומיה של חולי ניהולי" יצא בהוצאת עם עובד. כמו כן פרסם ב-2008 ספר באנגלית - Transforming Kibbutz Research, Trust and Moral Leadership in the Rise and Decline of Democratic Cultures , (קליבלנד, ארה"ב). פרסם מאמרים רבים בכתבי עת מקצועיים בארץ ובעולם. בין מאמריו האחרונים שהוגשו לפרסום: "האמת על נחיתות נשות הקיבוץ".  מרצה בכנסים מדעיים בארץ ובחו"ל.

 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI