כעת גולשים באתר: 61
מספר הספרים באתר: 17,427
מספר הביקורות באתר: 39,214
הדסטרט
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
  אלי חי  

אלי חי (62), נשוי ואב ל- 3, תושב ירושלים, רואה חשבון במקצועו. חיידק הכתיבה קיים אצלו משחר נעוריו. הוא רומנטיקן מטבעו, והאהבה היא הנושא המרכזי בספריו. ספרו הראשון "ימים חסרים" ראה אור בהוצאת "אוריון"  וזכה לשבחים רבים.

את ההשראה לכתיבת ספרו 'עלי שלכת שבורים' אותו כתב במשך כשנה, שאב אלי חי מהעולם החרדי ומנהגיו. "הם מאוד מרתקים אותי. הספר הוא מעין חדירה לתוך העולם הזה מתוך כמיהה להיות שותף לו, ולו למשך זמן מה". לאלי מעצם היותו ירושלמי קשר הדוק לעולם זה. אחותו וגיסו חזרו בתשובה וחלק מעובדיו הם חרדים. האמונה העיוורת שלהם בדרכם והליכת שבי אחר 'הרבי' היא בעיניו ויתור על חירותם, חירות אותה העניק לכולנו בורא עולם ואשר רבים מחרפים נפשם למען חירות זו.

אלי חי מספר, כי הדמות האהובה עליו במיוחד בספר "היא רבקה משום שהיא עוברת טלטלה חזקה מתקשה להשלים עם אופן החיים שבו היא חיה בסביבה חרדית, מתגברת על כל המכשולים ומשקמת את חייה". היא יפה, עדינה, אנושית ואהבתה היא אהבה כנה ואמיתית. "את כל הדמויות בעלילה אני אוהב. קשה לסופר לשנוא דמות שהוא יוצר אותה. אבא של ג'ף היה הדמות הלא סימפטית בסיפור ומן הסתם הקוראים לא יאהבו אותו".

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI