כעת גולשים באתר: 312
מספר הספרים באתר: 16,301
מספר הביקורות באתר: 34,973
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
  שי שגב, ד"ר  

שי שגב  הוא יוצר רב תחומי (46, נשוי + 5), תושב גבעת שמואל. שגב הינו עורך דין מאז 1995, שסיים בהצטיינות תארים ראשון ושני במשפטים. בעל תואר ד"ר בפילוסופיה/משפטים. נוסף על כך שגב הוא בעל ניסיון עשיר ביותר מאז 1996 בהרצאות בתחומים שונים, כגון משפט, פילוסופיה, יהדות, העצמה ועוד, בפני קהלים שונים, במוסדות אקדמיים ואחרים. שגב הינו מיוזמי ומקימי "הקתדרה לתורה ולחכמה בגבעת שמואל", הפועלת זו השנה השישית, ומרצה קבוע בה. בנוסף, ד"ר שגב עוסק באימון אישי לחיים ולקריירה, מרצה רב תחומי ומנחה סדנאות מודעות העצמה מזה שנים, בהן מוענקות כלים להגברת המודעות האישית ומתן, תקשורת בינאישית וכלים להתמודד עם אתגרי החיים.

שגב משלב בין שדות יצירה כגון כתיבה, ציור וצילום, ומקדם מיזמים קהילתיים ותרבותיים שונים. באמתחתו ספרי משפט שכתב במגוון נושאים; מאות מאמרים קצרים שחיבר; חוברת על ספר קהלת; הגדה של פסח בעריכתו עם פירושים על דרך החסידות והחיזוק, וגם רומן פרי עטו המציע תובנות, בשם "אהבה במבחן".

[email protected]

לדף הפייסבוק
לאתר/בלוג אישי

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI