כעת גולשים באתר: 253
מספר הספרים באתר: 17,619
מספר הביקורות באתר: 40,014
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
מידע ופרטים על הספר ביקורות על הספר תגובות הגולשים
ריקוד הדבורה
  שם הסופר
  שפת מקור
עברית
  ז'אנר
  מספר עמודים
613
  הוצאה לאור סטימצקי
  שנת הוצאה לאור של המקור
2019
  תאריך הכנסה לאתר
20/08/2019
  חדש על המדף כן
     
 
ריקוד הדבורה - צביקה מנולוביץ - אתר נוריתה
מס' גולשים שצפו בספר: 360
 

"...פאתי העיר רמאללה לפניהם, המסגד הראשי נראה בסוף הרחוב. מסביב המולת כלי רכב והולכי רגל כבכל עיר גדולה בעולם. נועם דרך את חושיו אך לא זיהה כל סכנה. בסוף הרחוב נעמדה הקרייזלר הלבנה בטור מכוניות, רמזור אחד טרם הכניסה לכיכר. כעת המבטים כבר שרפו להם בגב. 
אור הרמזור התחלף. פנייה, שמאלה, פנייה נוספת, ו... הם איבדו לגמרי את הכיוון. בלית ברירה הגביר נועם את מהירות הנסיעה ובהתאמה עלה גם קצב פעימות הלב. אגלי זיעה קטנים החלו צצים על מצחם. 'דווקא עיר יפה' מלמל, נהנה לשמוע את רעמי צחוקו של יוחנן..." 

כך, בכמה שורות חדות וחודרות מתאר צביקה מנולוביץ, מחבר ריקוד הדבורה, את תחילתו של מבצע נוסף שבו השתתף במסגרת תפקידו כחוקר ואיש מודיעין.
ריקוד הדבורה – ריקודה הפתלתל של דבורת הדבש שבאמצעותו היא משתפת את הדבורים האחרות במידע מודיעיני על אודות כיוונו של צוף הפרחים המיוחל – הוא למעשה ריקוד חייו המטלטל והסוחף של המחבר: החל מימיו הראשונים בעולם החקירות והמודיעין, דרך מבצעים מורכבים (שחלקם פורסמו באמצעי התקשורת בישראל, למשל, פרשיות "הרב הנוכל"; "הפדרציה הישראלית לתקליטים"; "הסוס הטרויאני" ועוד) בהיותו בעליה של חברת מודיעין, וכלה בימים שבהם חצה את הגבול ומצא עצמו נאבק על חייו מול הממסד, אז הושלך למרתפי בית המעצר. 
ריקוד הדבורה – אינו עלילה בלשית רגילה שמתמקדת בפעילויות מיוחדות אשר נלקחו מעולם הצללים, אלא מסע אמיץ וחשוף אל נבכי נפשו של המחבר; מסע המצליח לשלב בין המסתורין והשפה הצינית הקשה האופייניים לעולם החשאי, לבין מצבה של המדינה המשולב במצבה של הקבוצה "האדומה" הנערצת על הכותב.
ריקוד הדבורה – הינו ללא ספק ספר אחר ושונה שלא יכול להותיר את הקורא משקיף מהצד...

ריקוד הדבורה – הוא ספר ביכוריו של צביקה מנולוביץ, אביהם של נועה ושל עמית, ובעליה של חברה פרטית המתמחה בניהול פרויקטים בינלאומיים בנושאי מודיעין וחקירות.

 

המלץ לחבר

ריקוד הדבורה
(Your name) המליץ על דף מ- nuritha.co.il
(Your name) חשב שיהיה לך מעניין לקרוא דף מ- nuritha.co.il
שלח ביקורת לעורכי האתר מידע על הספר תגובות על הספר
   
   

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI