כעת גולשים באתר: 227
מספר הספרים באתר: 17,757
מספר הביקורות באתר: 40,812
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
  סתיו מיכאלי  

היי, קוראים לי סתיו, אני בת 26 מחור חביב איפשהו בצפון. מאז ומתמיד אני אוהבת לכתוב איפה שאפשר (כולל עיתוני ילדים ונוער ארציים ועריכת עיתוני בית ספר) ואוהבת לעבוד, להתנדב ובכללי ליצור אינטראקציות עם אנשים כשהאהבה האמיתית היא ילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים.
מבחינתי לכתוב סקירות על ספרים זו חוויה אמיתית, גם כי אני אוהבת לקרוא, אבל בעיקר בזכות איזושהי שאיפה ליצור שיחות ודיונים בעקבות הסקירות ולעודד את הקהל הצעיר לקרוא.
הבמה הגדולה כאן ב'אימפריה הנוריתית' אינה מובנת מאליו עבורי, למרות שבסקירות שונות אטען אחרות, תאלצו להאמין לי שאני מאוד מעריכה את היד החופשית והפרגון לשלב בין שתי האהבות שלי ועל הדרך אשמח להפוך את ז'אנר של כתיבת ביקורות ארוכות (לעיתים יותר מאורך הספרים עצמם) לתראפיה מוכרת.
מעבר לאלה אני גם סטודנטית ב'אוניברסיטה הפתוחה'  (לא לכתיבת ביקורות מקצועיות, אשמח לדעת איפה לומדים את זה) ושואפת ללמוד עוד בכל מה שיכול לקדם ולתת לי כלים להמשך עשייה.
אה כן, סביר שמהר מאוד תקלטו שעל כל מה שאפשר לכתוב שני משפטים, לי תצא (כפתיחה) הקדמה של איזה עשר שורות מפורטות (וסביר שיהיה גם הרבה הערות סוגריים. כמו זו), אבל ככה אני מקדמת מטרה נוספת שהיא לכבוש את העולם בעזרת מגילות אינסופיות...
אז זאת אני לטוב ולרע. שיהיה לנו בכיף ואל תשכחו שסקירה היא רק דעה של אדם אחד וחשוב לקחת בפרופורציות כל אמירה ולהבין שהכוונה שלי היא לא לפגוע באופן אישי באף אחד.  
קישור לכתבה על ספר ההמרה >>>

קישור לכתבה בידיעות העמק >>>

 

קישור לכתבה במעריב לנוער >>>

מבקר

עמודים

לאתר/בלוג אישי

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI