כעת גולשים באתר: 152
מספר הספרים באתר: 16,277
מספר הביקורות באתר: 34,892
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה
  מרטין לותר קינג  

מרטין לותר קינג (1968-1929), המנהיג הבלתי-מעורער של התנועה לזכויות האזרח בארצות הברית, התגייס למאבק בלתי-אלים באפליה הגזעית ובהפרת זכויות האזרח. למעשה, קינג מעולם לא מילא תפקיד רשמי בתנועה: ההיסטוריה בחרה בו, האומה בחרה בו, הייעוד בחר בו, השכינה בחרה בו, או אולי הוא בחר בעצמו את גורלו שממנו לא יכול היה לחמוק.
ד"ר מרטין לותר קינג ג'וניור היה כומר בפטיסטי אפרו-אמריקאי שלחם למען זכויות האדם של השחורים בארצות הברית וזכה בפרס נובל לשלום.
מגדולי הדוגלים במאבק לא אלים. יום מרטין לותר קינג הוא חג לאומי על פי חקיקה פדרלית בארצות הברית. נרצח על ידי מתנקש, ג'יימס ארל ריי, ב-4 באפריל 1968

האוטוביוגרפיה של מרטין לותר קינג היא תצרֵף של קטעים נבחרים מתוך אוסף כתביו, נאומיו, מכתביו ויומניו. הספר, מאיר עיניים ורלוונטי כתמיד, מגולל את סיפור חייו, פועלו ומחשבותיו של קינג במילותיו שלו – בשפתו הייחודית ובסגנונו הרהוט והסוחף – ומעמיד לנגד עינינו דמות חיה ומרתקת, שפועלה ומורשתה עדיין משמשים מקור השראה למשאלותיהם, תקוותיהם וחלומותיהם של מיליונים. 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI