כעת גולשים באתר: 280
מספר הספרים באתר: 17,787
מספר הביקורות באתר: 41,020
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

יעל שכנאי

     
  יעל שכנאי  

יעל שכנאי, מו"ל ובעלים של הוצאת "רימונים" שהחלה את דרכה כהוצאה לאור המתמחה בספרות מתורגמת מספרדית ומקָטָלָאנִית. בשנים האחרונות הרחיבה ההוצאה את תחומי פעילותה וכיום ניתן למצוא על מדף הספרים שלה גם ספרות מקור, ספרות ילדים ונוער, ספרי שירה וספרי עיון. ספרי ההוצאה מופצים על ידי הוצאת כתר, ברשתות הספרים הגדולות ובחנויות הספרים הפרטיות ברחבי הארץ.

 יעל שכנאי בעלת תעודה בעריכה לשונית וספרותית ותואר ראשון בספרות אנגלית ובפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן. לפני שייסדה את "רימונים", עבדה קרוב לעשור במתן שירותי עריכה ותרגום בהוצאות לאור גדולות ומוכרות בישראל.

הוציאה לאור ספר ילדים, "נמשים כמו כוכבים" ( בשנת 2004), ספר פרוזה "פירורי קינמון" (שנת 2008) ואת "אור נדלק במרפסת", הרומן האחרון שלה, שראה אור ב 2012, בספריית מעריב.

 

יעל שכנאי – מו"ל הוצאת רימונים ומחברת הספר "פירורי קינמון".

נשואה לגד ואמא לעמית וטל.

מתגוררת בגבעתיים, שוקדת על הרומן הבא ומצהירה שהצליחה להפוך את הדבר שהיא הכי אוהבת בחיים, למקצוע.

 

הוצאת "רימונים" קמה לפני קצת למעלה מארבע שנים. שם ההוצאה נבחר משום שרימון הוא סמל לפיריון ויצירה, סמל לתוכן מלא (מלא כרימון) וגם סמל לנשיות ויצירה.

 

ההוצאה מתמחה בספרות מתורגמת מקטלאנית ומספרדית ויש בה גם פרוזה מקורית ישראלית, ספרי עיון בתחום החינוך והניהול, ספרות ילדים ומעט ספרי שירה. בקרוב תושק גם סדרת מתח סקוטית מאת איאן רנקין, סופר ענק בתחום ספרות המתח והבלשות בסקוטלנד ובבריטניה בכלל, שספריו תורגמו ללשונות רבות והפכו רבי-מכר בעולם כולו.

 

"רימונים" הוציאה לאור את הספר "הבנקאי האנרכיסט" של פרננדו פסואה, בתרגומו של יורם מלצר, וכן ספרים שהם קלאסיקה בספרות קטלאנית וספרדית.

בתחום החינוך, יצאו שני ספרים נמכרים ביותר, בתחום הפרעות הקשב והריכוז. האחד הוא, "ההורה כמאמן", מאת מלי דנינו מנכ"ל אגודת ניצן, והאחר "מי מפחד מ-ADHD?" מאת שרית טגנסקי.

 

מבקר

 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI