כעת גולשים באתר: 241
מספר הספרים באתר: 17,738
מספר הביקורות באתר: 40,728
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

ספרי עליית הגג

     
  ספרי עליית הגג  

הוצאת ספרי עליית הגג נוסדה בשנת 1988 על ידי ד"ר יהודה מלצר. ספרי עליית הגג מוציאה לאור ספרים בשלל נושאים, ובהם פילוסופיה, מדע פופולרי, רפואה, היסטוריה, פוליטיקה, חברה וכלכלה. בית ההוצאה מוציא לאור גם פרוזה מתורגמת ממיטב ספרות העולם, ספרי נוער וילדים וכן ספרות מקור.

ספרי עליית הגג זכתה בתוך זמן קצר למעמד מרכזי במו"לות הישראלית, ונחשבת היום להוצאה איכותית, המובילה בתחומי הפילוסופיה והמדע הפופולרי. ספרי ההוצאה רואים אור בכמה סדרות.

ספרי עליית הגג גאה לשמש בית גם ליוצרים ישראלים. עם סופרי המקור של ההוצאה נמנים חיים סבתו, שספריו רבי המכר זכו לשבחי הביקורת ולאהבת הקהל וספרו תיאום כוונות זכה בפרס ספיר, אבנר גליקליך (ההר – על ניסיון הכיבוש הכושל של החרמון במלחמת יום הכיפורים), וחנן פרנק (פתק – סיפורו של חייל שרגליו נקטעו במלחמת ההתשה).

עם סופרי העיון המקוריים של הוצאת ספרי עליית הגג נמנים פרופ' אביעד קליינברג, פרופ' דוד הראל, פרופ' חגי נצר, מיה קגנסקיה, שאול אריאלי ומיכאל ספרד, אהרן זאבי פרקש ודב תמרי.

עם הסופרים המתורגמים של בית ההוצאה נמנים גם דוסטויבסקי, בולגקוב, סטפן צווייג, ולדימיר מיאקובסקי, דגלס אדמס, ארנסט גומבריך, כריסטופר בראונינג, רמון ארון, קוסטס מורסלאס, דניאל מנדלסון, סיימון סינג, ויליאם סטייג, ריצ'רד דוקינס, סטיב ג'ונס, בריאן מגי, מרכוס דו-סוטוי, נסים ניקולס טאלב, ארנסט גומבריך ועוד.

עד כה ראו אור בספרי עליית הגג למעלה מ 200 ספרים מאז היווסדה עובדת ספרי עליית הגג בשיתוף פעולה לצורכי הפצה ושיווק עם הוצאת הספרים של ידיעות אחרונות, ידיעות ספרים. 

הוצאה לאור

עמודים

לדף הפייסבוק
לאתר/בלוג אישי
 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI