כעת גולשים באתר: 243
מספר הספרים באתר: 17,676
מספר הביקורות באתר: 40,510
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

עוץ - הוצאת ספרים

     
  עוץ - הוצאת ספרים  

הוצאת "עוץ" נולדה מתוך אהבת ספרים ונוסטלגיה לספרים של פעם.

בתור ילדה, שפת הקריאה העיקרית שלי הייתה אנגלית, ואחדים מהספרים האהובים עלי מעולם לא תורגמו לעברית. "עוץ" היא בשבילי דרך להכיר לילדים אוהבי-קרוא בארץ את הספרים שכה אהבתי בילדותי.

בכוונתי להקפיד על מהדורות מושקעות, עם שימת לב לא רק לטקסט אלא גם לאיורים ולעיצוב, כדי שהספרים שאדפיס יהיו כאלה שתתגאו להעניק במתנה או לשמור על המדף עבור דורות העתיד. עם זאת אפשר יהיה להשיג את הספרים גם במהדורות אלקטרוניות זולות וזמינות שאינן תופסות מקום על המדף, למי שרוצה רק לקרוא.

קראתי להוצאה "עוץ" על שם ארץ הקסמים שהמציא הסופר פרנק באום בשנת 1900: מקום של קסמים ונפלאות, אוטופיה שבה הערכים העליונים הם אהבה לכל חי, דמיון, סובלנות ורוח שטות.

 אפשר כעת לרכוש כאן את הספר הראשון, "ארץ עוץ המופלאה". שימו לב: הספר נמכר לעת-עתה רק כאן באתר. על מנת שהוצאת הספרים תוכל להמשיך להתקיים, אנו תלויים בכם, המבקרים באתר: אנא הפיצו את הבשורה והזמינו את חבריכם לכאן.

גילי

לדף הפייסבוק
לאתר/בלוג אישי
 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI