כעת גולשים באתר: 198
מספר הספרים באתר: 17,817
מספר הביקורות באתר: 41,089
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

הוצאת אסיף

     
  הוצאת אסיף  

הוצאת אסיף נוסדה בתל אביב ב-2006 על ידי ד"ר ‏אסיה שרון. ייחודה במגמה החינוכית המנחה את פעילותה ובמאמצים לקידום הכתיבה העיונית והעריכה הלשונית בישראל.‏ ביזמתה ובסיועה נערכו ימי העיון הראשונים בארץ בתחום העריכה באוניברסיטת חיפה, והיא היחידה המציעה מרכז כתיבה ועריכה עם קורסים משולבים לכותבים ולעורכים.

אסיף מוכרת על ידי שורה של מוסדות וארגונים כמו המשרד לביטחון פנים, החברה להגנת ‏הטבע, ארגון המורים העל-יסודיים, משרד החינוך, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת חיפה, ‏הטכניון, המכללה האקדמית בווינגייט, אגודת הסופרים העבריים ואילן מרכז הספורט לנכים.

 

מספרי הוצאת אסיף:

·        ספרו של ליאור דגן "זמן להתחיל לחיות" (2007), המלווה ברישומים של המשורר יוסף שרון.

·        "להביט במראה, לראות את האחר" (2008) במימון האיחוד האירופי ובעריכת ד"ר טלי יריב-משעל. פרי עבודה משותפת של מרכז מינרבה לזכויות האדם ושל מרכז גילה לחינוך אזרחי ודמוקרטיה באוניברסיטה העברית. יצא בעברית ובערבית.

·        ספרה של ד"ר סימה זך ראש בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בווינגייט, "עיונים בפסיכולוגיה של הספורט" (2010). הוכר ב-2013 על ידי משרד החינוך כאחד משני הספרים החדשים לבגרות בחינוך גופני.

·        ספרו של הכדורסלן והמאמן הנודע גרשון דקל ("יד הזהב"), "הדרך לסל בגישת הבנת המשחק", (2013), הומלץ על ידי אריה מליניאק, צביקה שרף ואריק שיבק. בספר מאמר של פרופ' רוני לידור, נשיא המכללה האקדמית בווינגייט.

 

באתר של הוצאת "אסיף",  מדורים הפתוחים לשירות הציבור: "עברית כחול"-סוגיות שכותבים ועורכים מתלבטים בהן, ו"סמינר לכתיבת עבודה"-סיוע בכתיבת עבודה. לאתר נכנסים אלפי גולשים בשנה, מהארץ ומהעולם.

 

הוצאה לאור

לאתר/בלוג אישי
 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI