כעת גולשים באתר: 254
מספר הספרים באתר: 17,806
מספר הביקורות באתר: 41,064
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

הוצאת לוקוס

     
  הוצאת לוקוס  

לוקוס היא הוצאה עצמאית שמגישה ספרים שנבחרים בקפידה מהספרות העולמית, מתורגמים היטב ומעוצבים באהבה רבה. כל זאת במחירים שווים לכל כיס.

אנו פותחים עם שלוש סדרות:

סדרת לוקוס - ספרות עכשווית שיש בה ברק וחידוש, במבנה, בסגנון בשפה ובתוכן. כאן ייראו אור סופרים הפועלים בזמן אמת, כגון לודמילה פטרושבסקיה הרוסית, נל זינק האמריקאית, תומס אספדל הנורבגי, ז'אן פיליפ טוסן הבלגי, לצד כאלה שאינם עוד אך שכתביהם עדיין מהדהדים את רוח הזמן, כגון ג'יין בואולז האמריקאית או ויטוריו טונדלי ופייר פאולו פזוליני האיטלקיים.

סדרת לוקוס קלאסי - כאן יתפרסמו יצירות נשכחות או כאלה שלא תורגמו עד כה של מיטב הסופרים הקלאסיים. סילביה טאונסנד וורנר, ג'וזף קונרד וחברים נוספים עם ספרים שנכנסים לקטגוריה "שעת קריאה טובה מובטחת".

לוקוס במה – זו סדרה מיוחדת במינה, פרוייקט תרבותי שאנו רואים בו חשיבות גדולה. מדובר על מחזות תאטרון בתרגומים חדשים ועכשוויים, כאלה שהועלו על במות ישראל אך שטרם ראו אור בדפוס. רומאיו ויוליה, הקמצן, סיראנו דה ברז'ראק, בית ספר לנשים, טרטיף ופר גינט הם השישיה הפותחת בסדרה. עורך שותף לסדרה: אלי ביז'אווי, המתרגם והבמאי. 

עורכת ראשית ומקימת ההוצאה: שירה חפר

מעצבת ההוצאה: עלמה נאמן
לדף הפייסבוק
לאתר/בלוג אישי
 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI