כעת גולשים באתר: 228
מספר הספרים באתר: 17,491
מספר הביקורות באתר: 39,633
טוויטר
פרסום אתר ימין קטן תחתון
אי קאסט
פייסבוק
טוויטר
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

אחוזת בית ספרים

     
  אחוזת בית ספרים  

 

הוצאת ספרי אחוזת בית, שייסדה שרי גוטמן בראשית 2004, נוסדה מלכתחילה – ומתוך בחירה אידיאולוגית ותרבותית מנומקת – כהוצאת ספרים כללית הנוטלת חלק פעיל בכל מרחבי המערכת התרבותית.

ספרי אחוזת בית מוציאה לאור ספרים בסוגות רבות ומגוונות, ובלבד שיהיו הטובים מסוגם: ספרות מקור באיכות גבוהה (ובכללה ספרי ביכורים), ספרות מתורגמת איכותית ממבחר רחב של שפות, ספרי עיון, ספרות קלאסית, ספרות עכשווית וניסיונית, שירה (ובכללה כתב עת לשירה), ספרי ילדים וספרים אלבומיים. לצד ההכרח לבחור בספרים שיש בהם ערך ספרותי או מו"לי מובהק, מטרות ההוצאה הן להפיץ לקהל רחב ככל האפשר את ספריה, לתת יחס אישי ופרטני לכל אחד ואחד מהם, ולעשות כל מה שניתן כדי להנכיח אותם באופן בולט במרחב הספרותי והמסחרי של שוק הספרים בארץ.

בשנת 2010 חתמה ספרי אחוזת בית על הסכם שיתוף פעולה עם משכל (הוצאות "ידיעות ספרים"), שמטרתו לתת לספרי אחוזת בית את הזכות להשתמש בפלטפורמה השיווקית, הכלכלית והפרסומית החזקה והמבוססת של הוצאת "ידיעות ספרים", ובה בעת לשמור על עצמאות מערכתית מוחלטת.

הוצאה לאור

עמודים

לדף הפייסבוק
לאתר/בלוג אישי
 

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

לייק לנוריתה

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

אתר מתג
נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI