כעת גולשים באתר: 274
מספר הספרים באתר: 16,292
מספר הביקורות באתר: 34,946
לחנות
לייק לנוריתה
אי קאסט
השתתפות בפרויקט
נעיצת ספר באתר נוריתה
פרסום באתר נוריתה

ז'אנר - הדרכה ולימוד

הדרכה ולימוד - נוריתה ביקורות והמלצות על ספרים

עמודים

המדריך של האוניברסיטה היוקרתית בעולם לפיתוח כישורי הניהול והמנהיגות שלכם, צעד אחר צעד.

נהוג לחשוב שמאחורי המילה סטיילינג מתחבא מהפך – כמו סינדרלה, לפני ואחרי. אבל סטיילינג תרפי זו שיטה שמנפצת את כל המיתוסים על סטייל. לא עוד מהפך, אלא התפתחות. לא עוד מאבק לשנות את הגוף, אלא רק את איך שאנחנו חושבות עליו. הספר מציג תיאוריה ומחקר על החיבור הרגשי אל הבגד וההשפעה של הבגד על תהליכי חשיבה, התנהגות ורגש.

הנדל״ניסטיות
 
1. גילי: בת 22, חיילת משוחררת ורשומה ללימודי פסיכולוגיה.
2. רחל: בת 72, מורה לאומנות בפנסיה וסבתא של גילי.
ידע ב - נדל״ן: אין.
הון עצמי: אין.
מוטיבציה: טעונת שיפור.
 
העסקה
 
סוג: אקזיט (סטוץ) - רכישה, השבחה ומכירה של דירה.
מיקום: תל אביב - הצפון הישן.
משך הזמן: שנה, שמונה חודשים ויומיים.
רווח נקי: 412,357 ₪.
בונוס: רומן.
 

לראשונה בארץ: ספר שעוסק כולו בסידור הבית הישראלי. 
התחום שתופס תאוצה בכל העולם: ארגון וסידור בתים כמפתח לאיכות חיים, מקבל סוף סוף ספר ישראלי משלו. 

זהו ספר שהוא הזדמנות ומתנה. 
הזדמנות להקשיב לצרכים שלנו ושל משפחתנו, הזדמנות להתחדשות ולהתרעננות כדי ליצור לעצמנו סביבת חיים נעימה, מאווררת ומרווחת, המדויקת לנו. 
לקוראים בספר מובטחים בתים מאורגנים, נוחים, נעימים ואסתטיים.

החודשים הראשונים בחייו של התינוק הם המשמעותיים ביותר עבור התפתחותו הפיזית, הרגשית והקוגניטיבית. הכלים שרוכש התינוק בתקופה זו, ילוו אותו לאורך חייו וישפיעו על הדרך שבה יחווה את העולם.
כהורים, בני משפחה או מטפלים, אני שואפים להעניק לתינוק צידה ראויה לדרך, ובכך לעזור לו לעמוד על רגליו.
ספר הדרכה זה, פורש את הדרך הקסומה מלידה עד צעידה לשלבי התפתחות מדורגים.
בין דפיו ניתן למצוא מגוון פעילויות ותובנות שלמדה, ניסתה ויישמה דורית ראב במהלך שנות עבודתה הרבות.

תחושת חוסר נוחות עוטפת את הקורא בתחילת הקריאה בספר. 'אני לא כזה', 'אני לא יכול לעשות את מה שהוא מדבר עליו'... אבל בכל עמוד נוסף לרקין כותב על מציאות שכל אחד מאיתנו מכיר ועל תגובות שכנראה רובנו נעשה באופן אינסטינקטיבי. ולרקין רוצה לשנות את האינסטינקט שלנו. ומהר

אלימות. כולנו סולדים ממנה.

רובנו מצליחים להדחיק את קיומה בחיינו.

אך מה נעשה אם ניקלע לסיטואציה של חיים-או-מוות שבה היא מופנית נגדנו?

 

גברים רבים נכנסים לתקופת ההריון ללא ניסיון ומבלי שהכינו אותם לזה. ביום בהיר אחד הם מוצאים עצמם בתוך מציאות חדשה, לא מוכרת, המחייבת אותם להתמודד עם שינויים גדולים וסיטואציות מוזרות.
שאלות כמו ״על כמה עבירות תנועה מותר לעבור כשיורדים לאשתי המים…״ או ״איך משיגים המבורגר בשלוש לפנות בוקר…״, נותרות ללא מענה.
סיטואציות מורכבות כמו הביקור הראשון אצל הגניקולוג או הרגע שבו צריך לספר להורי, נראות מאיימות, מה שעלול ליצור תחושה כללית של לחץ, תסכול ורצו ןעז לברוח מהארץ.

כולנו היינו רוצים חיים מאושרים יותר, מערכות יחסים שבנויות על הבנה הדדית וכנות, קריירה מוצלחת, יותר כסף ושפע בכל תחומי החיים. ספר משנה חיים זה יגרום לכם להגשים את כל משאלות לבכם באם תתמידו ביישום הכללים – הליך שהוא קל ופשוט. אתם תגלו איך ליישם כמה כללים פשוטים שישנו את חייכם מקצה אל קצה אם רק תאמינו יותר בעצמכם.

כבר הרבה זמן אתם רוצים לכתוב את זיכרונותיכם ולתעד את ההיסטוריה המשפחתית – אבל אתם לא חושבים שאתם מסוגלים? אולי ילדכם ביקשו מכם? ואולי בכלל התחלתם והתייאשתם באמצע?

כתיבת זיכרונות אולי נראית כמשימה מורכבת, אך בפועל נדרש בעיקר רצון. את הטכניקה, ההוראות הברורות והשאלונים המנחים המופיעים ב"מדריך לכתיבת זיכרונות ולתיעוד משפחתי" כל קורא יכול ליישם. 

ילדים כיום נולדים וגדלים לתוך מודל החיים האינדיבידואליסטי, ולכן חשוב כבר מגיל צעיר מאוד לפתח אצלם את החברותיות, האמפתיה והערבות ההדדית. הנקודה בה הכול מתחיל, שנת החיים הראשונה, היא המשמעותית ביותר. מחקרים רבים הוכיחו ששנתו הראשונה לחייו של התינוק היא המשמעותית והמשפיעה ביותר על התנהגותו וכישוריו העתידיים. הורים רבים מקדישים את מלוא מרצם לטיפול בצרכים הקיומיים של התינוק, וממעטים לעסוק בטיפוח היכולות החברתיות הראשוניות שלו.

עמודים

איגרת מידע נוריתה

קבלו את החדשות האחרונות מהאתר!

צור קשר

צור קשר

לכתיבת ביקורות ויצירת קשר עם נוריתה שלחו טופס או מייל:[email protected]

נוריתה – אתר על ספרים, ספרות ובעיקר ביקורות על ספרים. אוהבי הספרות והקריאה ימצאו המלצות על ספרים, מידע על ספרים חדשים, שפע של ספרים לנוער, ספרים לילדים, ספרי מתח, ספרי בישול, כתבי עת ועוד...
נורית וייסמן ת"ד 733 ערד 8910602 | [email protected] | עיצוב ובניית האתר בדרופל סטודיו VITI